Już prawie wiosna – a wraz z nią długo wyczekiwany sezon komunijny. I choć niewątpliwie jest to ważne wydarzenie w życiu wielu rodzin, to nie ulega wątpliwości, że wiąże się także z wysokimi kosztami – niezależnie od tego, czy zdecydujecie się wyprawić przyjęcie w domu, czy w restauracji. Nie jest także tajemnicą, że pierwsza komunia święta to nie tylko przyjęcie, ale także odświętny strój, prezent, zdjęcia, bukiet czy fryzjer. Szacuje się, że organizacja przyjęcia komunijnego w 2024 roku może kosztować około 10 tys. złotych – nic więc dziwnego, że komunie od lat nazywane są „małymi weselami”. Jak sfinansować koszt pierwszej komunii świętej i nie zwariować? No cóż – mamy na to sposób. Na przykład kredytem na dowolny cel z iPay24 – dopasowanym do Twoich potrzeb, z minimalną ilością formalności i takim, który dostaniesz o dowolnej porze, z dowolnego miejsca – bez wychodzenia z domu.

 

Kredyt na dowolny cel w iPay – co to jest?

 

Kredyt na dowolny cel, znany również jako kredyt gotówkowy, to finansowanie udzielane przez bank, które kredytobiorca może przeznaczyć na jakikolwiek cel, bez konieczności jego ujawniania instytucji finansowej. Jest to elastyczna forma pożyczki, którą spłaca się w regularnych ratach, zazwyczaj równych, co umożliwia łatwe włączenie zobowiązania do domowego budżetu. W praktyce oznacza to, że nie musisz informować nas na co potrzebujesz przeznaczyć gotówkę – sfinansowanie przyjęcia komunijnego to tylko jedna z wielu możliwości. O tym, jakie to proste więcej przeczytasz TU.

 

Jak działa kredyt gotówkowy w iPay?

 

Procedura udzielenia kredytu gotówkowego w iRaty.pl jest szybka, prosta i intuicyjna – całość przeprowadzisz całkowicie online, bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić wniosek, określić kwotę pożyczki oraz czas spłaty, a następnie poczekać na decyzję baku. Ta pojawi się na ekranie Twojego telefonu, laptopa lub tabletu w zaledwie kilka chwil, zaś przyznane środki trafią bezpośrednio na Twoje konto. Proste, prawda?

Korzyści z kredytu na dowolny cel w iPay

 

Kredyt na dowolny cel pozwala na realizację różnorodnych planów finansowych, od remontu mieszkania, przez zakup nowego sprzętu AGD, na zorganizowaniu przyjęcia komunijnego kończąc. Główną zaletą naszego kredytu gotówkowego w iPay jest elastyczność oraz możliwość wykorzystania pożyczonych środków zgodnie z Twoimi aktualnymi potrzebami. Dzięki temu z łatwością wkomponujesz comiesięczne raty w domowy budżet – bez naruszania oszczędności czy konieczności zapożyczania się u rodziny.

Nie bez znaczenia jest także fakt, że kredyt gotówkowy w iPay oferuje jasne i przejrzyste warunki spłaty. Wysokość raty oraz okres kredytowania są ustalane indywidualnie, co pozwala na ich dostosowanie do Twoich indywidualnych możliwości. Przede wszystkim jednak finansowanie w iPay sprawia, że nie musisz odkładać planów i marzeń na później, naruszać poduszki finansowej czy jednorazowo wydawać dużej kwoty – zajrzyj TU i przekonaj się jakie to proste!

 

 

 

Aktualności

Marzysz o własnej siłowni? Sfinansuj sprzęt w leasingu z iPay24!

Jesteś aktywny fizycznie, uwielbiasz fitness, crossfit i szeroko pojęty zdrowy styl życia, a przy tym chciałbyś przekuć swoją pasję w dobrze prosperujący biznes? Świetnie się składa, bowiem oznacza to, że…

Czytaj więcej

Sprzęt wędkarski w iPay24? Wiele opcji finansowania w jednym miejscu

Wędkarstwo to jedna z tych dziedzin aktywności, w której o sukcesie decyduje kilka czynników. Jedną bez wątpienia są umiejętności oraz wiedza, bez których niemożliwe jest znalezienie odpowiedniego łowiska oraz skuteczny…

Czytaj więcej

Jak sfinansować przyjęcie z okazji pierwszej komunii świętej?

Już prawie wiosna – a wraz z nią długo wyczekiwany sezon komunijny. I choć niewątpliwie jest to ważne wydarzenie w życiu wielu rodzin, to nie ulega wątpliwości, że wiąże się…

Czytaj więcej