Brak gotówki lub wystarczającej ilości środków może skutecznie pokrzyżować plany i marzenia. Bywa jednak, że pomimo wystarczających oszczędności, niekoniecznie chcemy się ich pozbywać, przeznaczając całość np. na zakup mebli czy remont. Brzmi znajomo? W obu powyższych przykładach konkluzja jest jedna – odkładanie marzeń i planów w nieskończoność, w obawie przed utratą płynności finansowej lub związanej z brakiem funduszy. Nie musi tak być – w iPay24 znajdziesz skuteczne sposoby na to, by sfinansować wszystko co sobie zaplanujesz, a także wszystkie nieprzewidziane wypadki – sprawdź i przekonaj się jakie to proste.

 

Kredyt na dowolny cel – co to jest?

 

  • Kredyt na dowolny cel, zwany także kredytem gotówkowym to nic innego, jak pożyczka udzielana osobom fizycznym na dowolny cel konsumpcyjny. W praktyce oznacza to tyle, że nie musisz przedstawiać dowodu zakupu dobra czy usługi, na który zdecydowałeś się przeznaczyć udzielone środki. To Ty decydujesz kiedy i na co przeznaczysz kwotę pożyczki – czy będą to bieżące wydatki czy realizacja dawno planowanego remontu. Co można sfinansować za pomocą kredytu na dowolny cel? W zasadzie wszystko – poniżej znajdziesz najczęściej finansowane w ten sposób cele:
  • - Zakup dóbr konsumpcyjnych (AGD, elektronika, meble).
  • - Remont czy modernizację mieszkania.
  • - Wydatki medyczne, w tym leczenie, operacje i zakup leków.
  • - Spłatę innych zobowiązań finansowych.
  • - Finansowanie podróży czy wakacji.
  • - Pilne wydatki, np. naprawa samochodu.
  • - Organizację wydarzeń rodzinnych, takich jak ślub czy wesele.
  • - Zakup samochodu.

Możliwości są niemal nieograniczone. Nie bez znaczenia jest także fakt, że cała procedura kredytowa jest niezwykle prosta i szybka – złożenie wniosku o przyznanie kredytu na dowolny cel w iPay24 wraz z uzyskaniem decyzji i wypłatą środku trwa zaledwie chwilę.

 

Dla kogo przeznaczony jest kredyt gotówkowy? Ta forma finansowania dostępna jest dla osób fizycznych, które mają pełną zdolność do czynności prawnych (ukończone 18 lat) i osiągają stały dochód. Stały dochód może pochodzić z różnych źródeł, w tym z zatrudnienia, działalności gospodarczej, a nawet emerytur czy rent.

Tym jednak, co w kredycie na dowolny cel od iPay24 najlepsze, jest to, że wniosek kredytowy możesz złożyć o dowolnej porze, gdziekolwiek się znajdujesz – 24/7. Sama procedura jest również je niezwykle prosta – do wypełnienia wniosku wystarczą podstawowe dane i określenie celu kredytu. Co ważne, to Ty określasz kwotę, czas trwania i wysokość rat – kredyt na dowolny cel to uniwersalny sposób finansowania, którego główną zaletą jest elastyczność.

 

Podsumowanie

 

Kredyt gotówkowy to atrakcyjna opcja dla osób, które potrzebują szybkiego dostępu do dodatkowych środków finansowych. Z uwagi na swobodę przeznaczenia środków, możliwość dopasowania warunków kredytowania oraz stosunkowo niewielkie formalności, jest to zdecydowanie jeden z  najpopularniejszych wyborów wśród klientów. iPay24.

 

Aktualności

Sprzęt AGD na raty? Wystarczy kilka minut!

Czy wiesz, że trwałość wewnętrznego mechanizmu standardowej lodówki szacuje się na około 5-6 lat? W przypadku pralek nie jest lepiej – bo choć żywotność pralek czołowych producentów szacuje się na…

Czytaj więcej

Leasing dla Twojej firmy w iPay24? To prostsze, niż myślisz!

Leasing, to jedna z najpopularniejszych obecnie opcja finansowania, powszechnie stosowana w polskich przedsiębiorstwach zarówno dużych, jak i małych, w tym w jednoosobowych działalnościach gospodarczych. Główne zalety? Brak konieczności zaangażowania dużego…

Czytaj więcej

Nie odkładaj marzeń na później, czyli wszystko co warto wiedzieć na temat kredytu na dowolny cel.

Brak gotówki lub wystarczającej ilości środków może skutecznie pokrzyżować plany i marzenia. Bywa jednak, że pomimo wystarczających oszczędności, niekoniecznie chcemy się ich pozbywać, przeznaczając całość np. na zakup mebli czy…

Czytaj więcej