Brak gotówki lub wystarczającej ilości środków może skutecznie pokrzyżować plany i marzenia. Bywa jednak, że pomimo wystarczających oszczędności, niekoniecznie chcemy się ich pozbywać, przeznaczając całość np. na zakup mebli czy remont. Brzmi znajomo? W obu powyższych przykładach konkluzja jest jedna – odkładanie marzeń i planów w nieskończoność, w obawie przed utratą płynności finansowej lub związanej z brakiem funduszy. Nie musi tak być – w iPay24 znajdziesz skuteczne sposoby na to, by sfinansować wszystko co sobie zaplanujesz, a także wszystkie nieprzewidziane wypadki – sprawdź i przekonaj się jakie to proste.

 

Kredyt na dowolny cel – co to jest?

 

  • Kredyt na dowolny cel, zwany także kredytem gotówkowym to nic innego, jak pożyczka udzielana osobom fizycznym na dowolny cel konsumpcyjny. W praktyce oznacza to tyle, że nie musisz przedstawiać dowodu zakupu dobra czy usługi, na który zdecydowałeś się przeznaczyć udzielone środki. To Ty decydujesz kiedy i na co przeznaczysz kwotę pożyczki – czy będą to bieżące wydatki czy realizacja dawno planowanego remontu. Co można sfinansować za pomocą kredytu na dowolny cel? W zasadzie wszystko – poniżej znajdziesz najczęściej finansowane w ten sposób cele:
  • - Zakup dóbr konsumpcyjnych (AGD, elektronika, meble).
  • - Remont czy modernizację mieszkania.
  • - Wydatki medyczne, w tym leczenie, operacje i zakup leków.
  • - Spłatę innych zobowiązań finansowych.
  • - Finansowanie podróży czy wakacji.
  • - Pilne wydatki, np. naprawa samochodu.
  • - Organizację wydarzeń rodzinnych, takich jak ślub czy wesele.
  • - Zakup samochodu.

Możliwości są niemal nieograniczone. Nie bez znaczenia jest także fakt, że cała procedura kredytowa jest niezwykle prosta i szybka – złożenie wniosku o przyznanie kredytu na dowolny cel w iPay24 wraz z uzyskaniem decyzji i wypłatą środku trwa zaledwie chwilę.

 

Dla kogo przeznaczony jest kredyt gotówkowy? Ta forma finansowania dostępna jest dla osób fizycznych, które mają pełną zdolność do czynności prawnych (ukończone 18 lat) i osiągają stały dochód. Stały dochód może pochodzić z różnych źródeł, w tym z zatrudnienia, działalności gospodarczej, a nawet emerytur czy rent.

Tym jednak, co w kredycie na dowolny cel od iPay24 najlepsze, jest to, że wniosek kredytowy możesz złożyć o dowolnej porze, gdziekolwiek się znajdujesz – 24/7. Sama procedura jest również je niezwykle prosta – do wypełnienia wniosku wystarczą podstawowe dane i określenie celu kredytu. Co ważne, to Ty określasz kwotę, czas trwania i wysokość rat – kredyt na dowolny cel to uniwersalny sposób finansowania, którego główną zaletą jest elastyczność.

 

Podsumowanie

 

Kredyt gotówkowy to atrakcyjna opcja dla osób, które potrzebują szybkiego dostępu do dodatkowych środków finansowych. Z uwagi na swobodę przeznaczenia środków, możliwość dopasowania warunków kredytowania oraz stosunkowo niewielkie formalności, jest to zdecydowanie jeden z  najpopularniejszych wyborów wśród klientów. iPay24.

 

Aktualności

Marzysz o własnej siłowni? Sfinansuj sprzęt w leasingu z iPay24!

Jesteś aktywny fizycznie, uwielbiasz fitness, crossfit i szeroko pojęty zdrowy styl życia, a przy tym chciałbyś przekuć swoją pasję w dobrze prosperujący biznes? Świetnie się składa, bowiem oznacza to, że…

Czytaj więcej

Sprzęt wędkarski w iPay24? Wiele opcji finansowania w jednym miejscu

Wędkarstwo to jedna z tych dziedzin aktywności, w której o sukcesie decyduje kilka czynników. Jedną bez wątpienia są umiejętności oraz wiedza, bez których niemożliwe jest znalezienie odpowiedniego łowiska oraz skuteczny…

Czytaj więcej

Jak sfinansować przyjęcie z okazji pierwszej komunii świętej?

Już prawie wiosna – a wraz z nią długo wyczekiwany sezon komunijny. I choć niewątpliwie jest to ważne wydarzenie w życiu wielu rodzin, to nie ulega wątpliwości, że wiąże się…

Czytaj więcej