Niezależnie od tego, czy właśnie zepsuła Ci się pralka, potrzebujesz nowego laptopa, czy zamierzasz zająć się długo odkładanym remontem lub zainwestować w rozwój swojej firmy – mamy rozwiązania, które umożliwią Ci sfinansowanie każdego z tych przedsięwzięć bez wychodzenia z domu – szybko, prosto i całkowicie online. Także wtedy, gdy nie posiadasz wystarczających środków lub po prostu nie chcesz angażować wszystkich zaoszczędzonych pieniędzy. Nie odkładaj planów na później – z iPay24 ich finansowanie jest proste jak nigdy wcześniej. W jednym miejscu zebraliśmy wszystkie formy finansowania, które pozwolą Ci precyzyjnie dopasować tę, która jest dla Ciebie najkorzystniejsza – w zaledwie kilka chwil.

 

Usiądź wygodnie i sprawdź, jakie to proste

 

W czasach, kiedy każda minuta jest na wagę złota, skomplikowane procedury, długotrwałe rozpatrywanie wniosków i masa papierologii powoli przechodzi do lamusa. iPay24 to rozwiązanie, które zaoszczędzi Twój czas i energię. Bez wycieczek do banku i gromadzenia dokumentacji – cały proces możesz przeprowadzić online, korzystając z komputera lub telefonu w zaciszu własnego domu. Przejrzysta ofertą kredytu gotówkowego lub leasingu,  indywidualny czas spłaty i wysokości raty oraz minimum formalności i maksymalnie uproszczona procedura – oto finansowanie przyszłości, którą oferuje iPay24.

 

Przejrzyste zasady

 

Jeśli na myśl o kredycie widzisz oczami wyobraźni skomplikowaną procedurę i mnóstwo zmarnowanego czasu, spieszymy z wyjaśnieniami – w iPay24 robimy to inaczej. Nasza idea jest prosta – chodzi o to, by umożliwić Ci płacenie ratami i leasingiem tak łatwo i szybko, jak zwykłym przelewem. W praktyce wszystko sprowadza się do kilku prostych kroków – wybierasz produkt w dowolnym sklepie internetowym lub stacjonarnym, wypełniasz wniosek ratalny i leasingowy, czekasz na decyzję i już – po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku jedyne co musisz zrobić to poczekać, aż sprzedawca dostarcz Twój produkt.

 

Czas to pieniądz

 

Dlatego w iPay24 decyzje o przyznaniu finansowania ratalnego lub leasingu zobaczysz na ekranie swojego monitora w zaledwie kilka chwil. Dzięki temu całkowity czas Twoich zakupów nie będzie znacząco różnił się od tego, którego dokonywałbyś z wykorzystaniem własnych środków. Szybka decyzja kredytowa i proste procedury pozwolą Ci nie tylko szybko zrealizować plany, ale przede wszystkim oszczędzają czas – i pozwalają spędzić go na rzeczach, które są naprawdę ważne.

 

Wszechstronne rozwiązania

 

iPay24 to przestrzeń, w której wygrywają wszyscy – elastyczne formy finansowania, dzięki którym Twoje plany nie będą musiały czekać aż zgromadzisz wystarczającą ilość gotówki to tylko niektóre z naszych zalet. W rzeczywistości iPay to znacznie więcej – to rozwiązania stworzone nie tylko z myślą o klientach indywidualnych, ale także przedsiębiorcach. Dzięki nam zainwestujesz w rozwój swojej firmy już od pierwszego dnia jej działalności oraz zawsze wtedy, gdy uznasz, że jest to konieczne. To także skuteczny sposób na zaproponowanie swoim klientom różnorodnych form finansowania w najbardziej przystępnej formie -> tu znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, jak zostać naszym partnerem i wdrożyć iPłatności w swoim sklepie.

Aktualności

W pełni online, czyli realizuj plany i spełniaj marzenia, bez wychodzenia z domu

Niezależnie od tego, czy właśnie zepsuła Ci się pralka, potrzebujesz nowego laptopa, czy zamierzasz zająć się długo odkładanym remontem lub zainwestować w rozwój swojej firmy – mamy rozwiązania, które umożliwią…

Czytaj więcej

Poznaj iPay24 - płatności skrojone na miarę Twoich potrzeb

Niespodziewane wydatki, zakup sprzętu na rozwój firmy czy po prostu zakupowa okazja – wszystkie te sytuacje wymagają indywidualnego systemu finansowania, dopasowanego do potrzeb. Dlatego niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę,…

Czytaj więcej

Wysokie koszty usług i zabiegów medycznych? - zapłać w iRatach

Duża poduszka finansowa na nieprzewidziane wydatki związane z leczeniem różnego rodzaju chorób? To naprawdę świetny pomysł. Zawsze warto mieć fundusze, dzięki którym będziemy mogli mieć alternatywę w stosunku do tego,…

Czytaj więcej