Niezależnie od tego, czy właśnie zepsuła Ci się pralka, potrzebujesz nowego laptopa, czy zamierzasz zająć się długo odkładanym remontem lub zainwestować w rozwój swojej firmy – mamy rozwiązania, które umożliwią Ci sfinansowanie każdego z tych przedsięwzięć bez wychodzenia z domu – szybko, prosto i całkowicie online. Także wtedy, gdy nie posiadasz wystarczających środków lub po prostu nie chcesz angażować wszystkich zaoszczędzonych pieniędzy. Nie odkładaj planów na później – z iPay24 ich finansowanie jest proste jak nigdy wcześniej. W jednym miejscu zebraliśmy wszystkie formy finansowania, które pozwolą Ci precyzyjnie dopasować tę, która jest dla Ciebie najkorzystniejsza – w zaledwie kilka chwil.

 

Usiądź wygodnie i sprawdź, jakie to proste

 

W czasach, kiedy każda minuta jest na wagę złota, skomplikowane procedury, długotrwałe rozpatrywanie wniosków i masa papierologii powoli przechodzi do lamusa. iPay24 to rozwiązanie, które zaoszczędzi Twój czas i energię. Bez wycieczek do banku i gromadzenia dokumentacji – cały proces możesz przeprowadzić online, korzystając z komputera lub telefonu w zaciszu własnego domu. Przejrzysta ofertą kredytu gotówkowego lub leasingu,  indywidualny czas spłaty i wysokości raty oraz minimum formalności i maksymalnie uproszczona procedura – oto finansowanie przyszłości, którą oferuje iPay24.

 

Przejrzyste zasady

 

Jeśli na myśl o kredycie widzisz oczami wyobraźni skomplikowaną procedurę i mnóstwo zmarnowanego czasu, spieszymy z wyjaśnieniami – w iPay24 robimy to inaczej. Nasza idea jest prosta – chodzi o to, by umożliwić Ci płacenie ratami i leasingiem tak łatwo i szybko, jak zwykłym przelewem. W praktyce wszystko sprowadza się do kilku prostych kroków – wybierasz produkt w dowolnym sklepie internetowym lub stacjonarnym, wypełniasz wniosek ratalny i leasingowy, czekasz na decyzję i już – po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku jedyne co musisz zrobić to poczekać, aż sprzedawca dostarcz Twój produkt.

 

Czas to pieniądz

 

Dlatego w iPay24 decyzje o przyznaniu finansowania ratalnego lub leasingu zobaczysz na ekranie swojego monitora w zaledwie kilka chwil. Dzięki temu całkowity czas Twoich zakupów nie będzie znacząco różnił się od tego, którego dokonywałbyś z wykorzystaniem własnych środków. Szybka decyzja kredytowa i proste procedury pozwolą Ci nie tylko szybko zrealizować plany, ale przede wszystkim oszczędzają czas – i pozwalają spędzić go na rzeczach, które są naprawdę ważne.

 

Wszechstronne rozwiązania

 

iPay24 to przestrzeń, w której wygrywają wszyscy – elastyczne formy finansowania, dzięki którym Twoje plany nie będą musiały czekać aż zgromadzisz wystarczającą ilość gotówki to tylko niektóre z naszych zalet. W rzeczywistości iPay to znacznie więcej – to rozwiązania stworzone nie tylko z myślą o klientach indywidualnych, ale także przedsiębiorcach. Dzięki nam zainwestujesz w rozwój swojej firmy już od pierwszego dnia jej działalności oraz zawsze wtedy, gdy uznasz, że jest to konieczne. To także skuteczny sposób na zaproponowanie swoim klientom różnorodnych form finansowania w najbardziej przystępnej formie -> tu znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, jak zostać naszym partnerem i wdrożyć iPłatności w swoim sklepie.

Aktualności

Marzysz o własnej siłowni? Sfinansuj sprzęt w leasingu z iPay24!

Jesteś aktywny fizycznie, uwielbiasz fitness, crossfit i szeroko pojęty zdrowy styl życia, a przy tym chciałbyś przekuć swoją pasję w dobrze prosperujący biznes? Świetnie się składa, bowiem oznacza to, że…

Czytaj więcej

Sprzęt wędkarski w iPay24? Wiele opcji finansowania w jednym miejscu

Wędkarstwo to jedna z tych dziedzin aktywności, w której o sukcesie decyduje kilka czynników. Jedną bez wątpienia są umiejętności oraz wiedza, bez których niemożliwe jest znalezienie odpowiedniego łowiska oraz skuteczny…

Czytaj więcej

Jak sfinansować przyjęcie z okazji pierwszej komunii świętej?

Już prawie wiosna – a wraz z nią długo wyczekiwany sezon komunijny. I choć niewątpliwie jest to ważne wydarzenie w życiu wielu rodzin, to nie ulega wątpliwości, że wiąże się…

Czytaj więcej