Dlaczego dołącza do nas coraz więcej Partnerów oraz Klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych?  Jak działamy i co nas wyróżnia?

Już od początku swojej działalności skupiliśmy się na tym, aby nasi klienci mieli takie miejsce w sieci, w którym mogą szybko i bezpiecznie dokonać zakupów przez internet i to w takiej formie, która jest dla nich najbardziej odpowiednia.

 

Dziś zapewniamy kompleksowe rozwiązania:
Dla e-commerce.
Prowadzisz sklep internetowy? Chcesz zapewnić swoim klientom szybkie i wygodne formy płatności online: szybkie przelewy, raty, leasing? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.
Zostań naszym Partnerem i zarejestruj się na iPłatności.

 

Dla klientów indywidualnych.
Szybkie przelewy, odroczone płatności, czy zakupy na raty. Szybko, wygodnie i bezpiecznie, nawet w tych sklepach, które nie są naszymi partnerami. Wolność zakupów, bezpieczeństwo, możliwość robienia zakupów w kilku sklepach i jedna procedura składania wniosku ratalnego oraz brak ograniczeń związanych z grubością portfela, to to, co nasi klienci lubią najbardziej.
Sprawdź na iRaty.

 

Dla klientów biznesowych.
Prowadzisz firmę? Zależy Ci na tym, aby ją rozwijać bez względu na warunki rynkowe? Wygodne i szybkie formy finansowania online, z pewnością Ci w tym pomogą.
U nas możesz wybrać taką formę, która jest dla Ciebie najbardziej korzystna w danym momencie: raty, leasing raty 3x0%, odroczona płatność, leasing finansowy lub leasing operacyjny.
Sprawdź na iLeasing.

 

Co jeszcze warto wiedzieć?

Już przy pierwszym leasingu otrzymasz od nas dostęp do Panelu Klienta. Z jego poziomu możesz zarządzać swoimi leasingami: spłacać raty, kontrolować finanse, a także robić zakupy, finansując je w systemie ratalnym lub leasingowym.

Aktualności

Sprzęt AGD na raty? Wystarczy kilka minut!

Czy wiesz, że trwałość wewnętrznego mechanizmu standardowej lodówki szacuje się na około 5-6 lat? W przypadku pralek nie jest lepiej – bo choć żywotność pralek czołowych producentów szacuje się na…

Czytaj więcej

Leasing dla Twojej firmy w iPay24? To prostsze, niż myślisz!

Leasing, to jedna z najpopularniejszych obecnie opcja finansowania, powszechnie stosowana w polskich przedsiębiorstwach zarówno dużych, jak i małych, w tym w jednoosobowych działalnościach gospodarczych. Główne zalety? Brak konieczności zaangażowania dużego…

Czytaj więcej

Nie odkładaj marzeń na później, czyli wszystko co warto wiedzieć na temat kredytu na dowolny cel.

Brak gotówki lub wystarczającej ilości środków może skutecznie pokrzyżować plany i marzenia. Bywa jednak, że pomimo wystarczających oszczędności, niekoniecznie chcemy się ich pozbywać, przeznaczając całość np. na zakup mebli czy…

Czytaj więcej