Dlaczego dołącza do nas coraz więcej Partnerów oraz Klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych?  Jak działamy i co nas wyróżnia?

Już od początku swojej działalności skupiliśmy się na tym, aby nasi klienci mieli takie miejsce w sieci, w którym mogą szybko i bezpiecznie dokonać zakupów przez internet i to w takiej formie, która jest dla nich najbardziej odpowiednia.

 

Dziś zapewniamy kompleksowe rozwiązania:
Dla e-commerce.
Prowadzisz sklep internetowy? Chcesz zapewnić swoim klientom szybkie i wygodne formy płatności online: szybkie przelewy, raty, leasing? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.
Zostań naszym Partnerem i zarejestruj się na iPłatności.

 

Dla klientów indywidualnych.
Szybkie przelewy, odroczone płatności, czy zakupy na raty. Szybko, wygodnie i bezpiecznie, nawet w tych sklepach, które nie są naszymi partnerami. Wolność zakupów, bezpieczeństwo, możliwość robienia zakupów w kilku sklepach i jedna procedura składania wniosku ratalnego oraz brak ograniczeń związanych z grubością portfela, to to, co nasi klienci lubią najbardziej.
Sprawdź na iRaty.

 

Dla klientów biznesowych.
Prowadzisz firmę? Zależy Ci na tym, aby ją rozwijać bez względu na warunki rynkowe? Wygodne i szybkie formy finansowania online, z pewnością Ci w tym pomogą.
U nas możesz wybrać taką formę, która jest dla Ciebie najbardziej korzystna w danym momencie: raty, leasing raty 3x0%, odroczona płatność, leasing finansowy lub leasing operacyjny.
Sprawdź na iLeasing.

 

Co jeszcze warto wiedzieć?

Już przy pierwszym leasingu otrzymasz od nas dostęp do Panelu Klienta. Z jego poziomu możesz zarządzać swoimi leasingami: spłacać raty, kontrolować finanse, a także robić zakupy, finansując je w systemie ratalnym lub leasingowym.

Aktualności

Marzysz o własnej siłowni? Sfinansuj sprzęt w leasingu z iPay24!

Jesteś aktywny fizycznie, uwielbiasz fitness, crossfit i szeroko pojęty zdrowy styl życia, a przy tym chciałbyś przekuć swoją pasję w dobrze prosperujący biznes? Świetnie się składa, bowiem oznacza to, że…

Czytaj więcej

Sprzęt wędkarski w iPay24? Wiele opcji finansowania w jednym miejscu

Wędkarstwo to jedna z tych dziedzin aktywności, w której o sukcesie decyduje kilka czynników. Jedną bez wątpienia są umiejętności oraz wiedza, bez których niemożliwe jest znalezienie odpowiedniego łowiska oraz skuteczny…

Czytaj więcej

Jak sfinansować przyjęcie z okazji pierwszej komunii świętej?

Już prawie wiosna – a wraz z nią długo wyczekiwany sezon komunijny. I choć niewątpliwie jest to ważne wydarzenie w życiu wielu rodzin, to nie ulega wątpliwości, że wiąże się…

Czytaj więcej