Jesteś aktywny fizycznie, uwielbiasz fitness, crossfit i szeroko pojęty zdrowy styl życia, a przy tym chciałbyś przekuć swoją pasję w dobrze prosperujący biznes? Świetnie się składa, bowiem oznacza to, że odpowiedziałeś już sobie na jedno ważne, bardzo ważne pytanie – i chcesz zacząć to robić. Pozostaje kwestia finansowania – nie będzie bowiem zaskoczeniem, jeśli powiemy, że otwarcie własnej siłowni, nawet niewielkiej, wiąże się z ogromnymi kosztami. Dobra wiadomość jest jednak taka, że nie musisz ponosić całego kosztu za jednym razem – o ile zdecydujesz się na sfinansowanie części elementów w leasingu. Szczególnie w leasingu iLease, ale o tym za chwilę. Teraz przyjrzyjmy się bliżej temu, jakie z jakimi wydatkami początkowymi trzeba się liczyć, jeśli planujesz otwarcie własnej siłowni.

 

Co generuje najwięcej kosztów?

 

Zacznijmy od podstaw, czyli lokalu, w którym zamierzasz otworzyć swoją siłownię. Koszty związane z wynajmem lub zakupem przestrzeni mogą znacznie różnić się w zależ24ności od lokalizacji, wielkości i stanu obiektu – dlatego trudno je oszacować. To, o czym należy jednak pamiętać jest fakt, że należy uwzględnić koszty związane z ewentualnymi remontami i dostosowaniem obiektu do specyficznych potrzeb siłowni. Dobra wiadomość jest jednak taka, że za pomocą kredytu na dowolny cel z iPay24 z łatwością sfinansujesz każde powyższe przedsięwzięcie.

 

Sprzęt do siłowni

 

Inwestycja w sprzęt jest zdecydowanie największym kosztem przy otwieraniu siłowni – o ile zdecydujesz się wynająć przestrzeń, a nie ją kupić. Wybór odpowiedniego, wysokiej jakości sprzętu jest niezbędny, by z jednej strony zachęcić klientów do odwiedzin w Twojej siłowni, z drugiej – umożliwić im wykonanie wszechstronnego treningu. Tu także wiele zależy od tego, jak dużą powierzchnię będzie miała Twoja siłownia – w mniejszych lokalach na sprzęt wydasz zdecydowanie mniej – w większych, ich koszt może sięgać kilkuset tysięcy złotych. Dobra wiadomość jest jednak taka, że ich koszt możesz sfinansować w prosty i szybki sposób, wybierając leasing dla firm w serwisie iPay24 – iLease to elastyczna forma finansowania i szereg korzyści, które pozwolą Ci wdrożyć swój plan w życie.

 

iPay24, czyli wszystkie formy płatności w jednym miejscu

 

Już samo rozkręcanie własnego biznesu jest skomplikowane – dlatego w iPay24 uważamy, że jego finansowanie powinno być uproszczone do minimum. Dlatego w naszym serwisie znajdziesz kilka różnorodnych form finansowania, do wyboru – dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do swoich potrzeb. Leasing dla nowo powstałych firm z niewielkim wkładem własnym? Proszę bardzo! Elastyczne iRaty na zakup potrzebnych akcesoriów? Nic prostszego. Kredyt na dowolny cel, gdy brakuje gotówki – nic prostszego.

 

A skoro już jesteśmy przy prostocie, to warto pamiętać, że iPay24 to nie tylko wszechstronne formy finansowania, ale także prosty i intuicyjny proces, dzięki któremu zapłacisz każdą z nich w sklepie tak prosto, jak zwykłym przelewem. Wniosek na wybrany sposób finansowania złożysz całkowicie online, o dowolnej porze dnia, bez wychodzenia z domu, zaś decyzję o przyznaniu środków zobaczysz na ekranie komputera, tabletu lub smartfona w zaledwie kilka chwil. Potem możesz już działać bez martwienia się o dodatkowe koszty – w iPay24 sfinansujesz dowolną inwestycję tak prosto jak zwykłym przelewem.

 

Aktualności

Marzysz o własnej siłowni? Sfinansuj sprzęt w leasingu z iPay24!

Jesteś aktywny fizycznie, uwielbiasz fitness, crossfit i szeroko pojęty zdrowy styl życia, a przy tym chciałbyś przekuć swoją pasję w dobrze prosperujący biznes? Świetnie się składa, bowiem oznacza to, że…

Czytaj więcej

Sprzęt wędkarski w iPay24? Wiele opcji finansowania w jednym miejscu

Wędkarstwo to jedna z tych dziedzin aktywności, w której o sukcesie decyduje kilka czynników. Jedną bez wątpienia są umiejętności oraz wiedza, bez których niemożliwe jest znalezienie odpowiedniego łowiska oraz skuteczny…

Czytaj więcej

Jak sfinansować przyjęcie z okazji pierwszej komunii świętej?

Już prawie wiosna – a wraz z nią długo wyczekiwany sezon komunijny. I choć niewątpliwie jest to ważne wydarzenie w życiu wielu rodzin, to nie ulega wątpliwości, że wiąże się…

Czytaj więcej