Czy wiesz, że trwałość wewnętrznego mechanizmu standardowej lodówki szacuje się na około 5-6 lat? W przypadku pralek nie jest lepiej – bo choć żywotność pralek czołowych producentów szacuje się na około 10 lat, to jednak w większość osób decyduje się na zakup nieco tańszych urządzeń i tu już żywotność sprzętu określa się na około 5 lat. Nierzadko zdarza się także, że urządzenia AGD postanawiają zepsuć się tuż po wygaśnięciu gwarancji i zawsze wtedy, gdy nie powinny. ;) W trudniejszym finansowo okresie, gdy na głowie są inne wydatki albo gdy po prostu brakuje wolnych środków. Czy to oznacza konieczność funkcjonowania bez pralki, lodówki, kuchenki czy piekarnika? Niekoniecznie! Dzięki iPay24 sfinansujesz zakup sprzętu AGD w dowolnym momencie, w kilka chwil. Niezależnie od tego, czy Twój sprzęt właśnie postanowił odmówić współpracy, czy uprzedzając fakty – chcesz go wymienić na nowy. Jednak iPay24 to nie tylko możliwość sfinansowania zakupów w kryzysowej sytuacji, ale przede wszystkim szereg korzyści, o których przeczytasz poniżej.

 

Zakup sprzętu AGD w iPay24 – rozłóż to na raty!

 

Jedną z najpopularniejszych form finansowania w ostatnich czasach staje się finansowanie ratalne. I nic dziwnego, to bowiem nie tylko sposób na kupno niezbędnych rzeczy w chwili, gdy nie posiadasz wystarczających środków, ale także na zbudowanie wiarygodności kredytowej w oczach banków. W iPay24 możesz sfinansować sprzęt AGD na dwa sposoby – kupując pralkę, lodówkę, piekarnik lub wszystko na raz na raty w wybranym sklepie lub za pomocą kredytu na dowolny cel. Niezależnie od tego, na który z nich się zdecydujesz, plusy tego rozwiązania są takie same:

 

  • rozłożenie wydatków w czasie - zakup na raty pozwala na rozłożenie dużego wydatku na mniejsze, łatwiejsze do zarządzania kwoty miesięczne. Efekt? Nie obciążasz domowego budżetu jednorazowym, dużym wydatkiem, a niewielkie, dopasowane do potrzeb raty z łatwością wkomponujesz w comiesięczne wydatki. Wszystko to pozwala na:
  • lepsze planowanie budżetu - regularne miesięczne raty, których wysokość dopasowana jest do Twoich potrzeb, pozwalają na lepszą organizację finansów domowych i umożliwiają przewidywanie przyszłych wydatków
  • możliwość zakupu lepszej jakości urządzeń AGD – dzięki iPay24 oraz możliwości rozłożenia płatności na raty, możesz pozwolić sobie na zakup lepszej jakości sprzętu od sprawdzonych producentów. Wspomnieliśmy o tym na początku tekstu – żywotność sprzętów AGD różni się pomiędzy sobą w zależności od producenta – w przypadku wiodących marek, średnia żywotność wynosi nawet 10 lat – wybór wydaje się być zatem oczywisty.
  • lepszy sprzęt – większa funkcjonalność – ten akapit bezpośrednio związany jest z poprzednim, bowiem zakup lepszego sprzętu najczęściej wiąże się z tym, że jest on także bardziej praktyczny w codziennym użytkowaniu. Więcej funkcji, sprawniejsze działanie, nowoczesne technologie. Wszystko to jest w Twoim zasięgu, dzięki finansowaniu z iPay24.
  • budowanie historii kredytowej i nienaruszone oszczędności – w ostatnich latach finansowanie ratalne przestało kojarzyć się wyłącznie z awaryjnymi sytuacjami, a stało sposobem na życie. Z jednej strony wynika to z faktu, że regularne kupowanie na raty pozwala zbudować historię kredytową i stać się bardziej wiarygodnym dla banku – to istotne zwłaszcza, jeśli w planach mamy zaciągnięcie większego kredytu, np. hipotecznego. Jest jeszcze inny powód – kupowanie na raty sprawia, że możesz kupić niezbędny sprzęt AGD bez konieczności naruszania poduszki finansowej i oszczędności.

Aktualności

Marzysz o własnej siłowni? Sfinansuj sprzęt w leasingu z iPay24!

Jesteś aktywny fizycznie, uwielbiasz fitness, crossfit i szeroko pojęty zdrowy styl życia, a przy tym chciałbyś przekuć swoją pasję w dobrze prosperujący biznes? Świetnie się składa, bowiem oznacza to, że…

Czytaj więcej

Sprzęt wędkarski w iPay24? Wiele opcji finansowania w jednym miejscu

Wędkarstwo to jedna z tych dziedzin aktywności, w której o sukcesie decyduje kilka czynników. Jedną bez wątpienia są umiejętności oraz wiedza, bez których niemożliwe jest znalezienie odpowiedniego łowiska oraz skuteczny…

Czytaj więcej

Jak sfinansować przyjęcie z okazji pierwszej komunii świętej?

Już prawie wiosna – a wraz z nią długo wyczekiwany sezon komunijny. I choć niewątpliwie jest to ważne wydarzenie w życiu wielu rodzin, to nie ulega wątpliwości, że wiąże się…

Czytaj więcej